istanbul ankara nakliyat

Sizin eşyanız bizim eşyamız sloganı ile hareket eden firmamız istanbul ankara arası tüm nakliyelerinizi gerçekleştiriyor. Hizmetlerimiz arasında parsiyel taşımacılık, asansörlü taşımacılık, parça eşya taşımacılığı yer almaktadır.

istanbul ankara arası nakliyat

Image 05

Dilediğiniz her noktaya evinizi taşıyabiliyoruz. Alanında uzmanlaşmış kadromuz ve son model güvenlikli araçlarımızla birlikte siz değerli müşterilerimizin hizmetlerini en güzel bir şekilde yerine getiriyoruz. Firmamız evinizden ya da ofisinizden aldığı eşyaları orada paketleyerek araç içerisine düzgün bir şekilde istifliyor istiflenen bu eşyalar güvenli bir şekilde adresine ulaştırılıyor. Şayet varış noktası ya da ayrıldığınız nokta çok katlı bir bina ise asansörlü taşımacılık hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Asansörlü taşıma sistemimiz sayesinde eşyalarınızda kırılmalar ya da çizilmeler meydana gelmiyor.İstanbul Ankara nakliyelerinizde eğer ki az parça eşyalarınız mevcut ise parsiyel taşımacılık sistemimiz ile parça eşyalarınızı da taşıyabiliriz. verdiğimiz sürenin de dahi öncesinde eşyalarınızı ofisinizden ya da evinizden alıyoruz ve aracımız dolduğu anda direk yola çıkıyoruz. Bu sayede zaman bakımından tasarruf sağlamış oluyorsunuz. Firmamız müşteri memnuniyetini sürekli olarak ön planda tutar bu yüzden sürekli kendini yenileyerek teknolojinin son imkanlarından faydalanmaya çalışıyoruz sürekli yenilenen ve büyüyen araç filomuz size verdiğimiz sözümüzün kanıtı da olacaktır.

More

Asansörlü Taşımacılık

Image 07

Son zamanlarda güvenlik açısından neredeyse tüm müşterilerimizin istediği bir hizmettir asansörlü taşımacılık. Asansörlü aracımız sayesinde eşyanız kesinlikle zarar görmüyor üstelikte evinizi kaçıncı katta tuttuğunuzun yada aldığınızın hiçbir önemi yok. Günümüzde artık 10 katlı ya da daha yüksek binalar hızlı bir şekilde çoğalıyor bu nedenle de insanlar eşyalarını yukarı katlara çıkarmak için asansörlü taşımacılığı tercih ediyor. Son model araç filomuz ve asansör sistemimiz sayesinde eşyanıza zarar vermeden taşıyabiliyoruz. Profesyonel kadromuz ve eşyalarınıza uygun ekipmanlarımızı 7/24 hizmetinize sunuyoruz. Yapmanız gereken tek şey ……….. numaralı telefonumuzu aramak ve randevu almak. Belirttiğiniz gün ve saatte ekibimizle orada hazır oluyoruz. Kalite ve güven bizim işimiz

daha fazla